Futsal Dinamo uvjerljivo svladao Osijek

U 6. kolu 1.HMNL Futsal Dinamo svladao Osijek Kelme 5:1, a Novo Vrijeme je svladalo MNK Square sa 6:3

Futsal Dinamo svladao je 5:1 osječki Kelme i upisao drugu pobjedu u sezoni, a obje su stigle u posljednja dva domaća susreta. Gosti su iznenadili Zagrepčane i u 7. minuti poveli preko Dine Bartolucija. Nakon što je Davor Kanjuh propustio realizirati najstrožu kaznu, Matija Rajh poravnao je rezultat s kojim se otišlo na odmor. U nastavku je domaćin furioznom igrom brzo riješio utakmicu u svoju korist. Vodstvo je donio Hrvoje Penava, a do kraja su zabijali Jakov Grcić, Kanjuh i Rajh.

U ostalim susretima Crnica i Alumnus odigrali su spektakularnu utakmicu na Baldekinu u kojoj su podijelili bodove (4:4). Splitski Universitas očekivano je svladao Jesenje s 4:1, dok je Vrgorac uvjerljivo slavio na gostovanju kod MNK Broda 035 s 2:8. U derbiju kola, Novo Vrijeme Apfel svladalo je dubrovački Square sa 6:3. Kod domaćina je briljirao Brazilac Lucas Vinicius de Brito Santana s tri pogotka. Dva je dodao Igor Osredkar, a jedan Marin Musinov. Za goste su mrežu
pogađali veliko pojačanje iz Brazila Pele, dok je Ante Daničić postigao dva pogotka. Preostali susret 6. kola sutra će u Zagrebu odigrati MNK Uspinjača-Gimka i FC Split.