Mladostašima triler u Slovačkoj

slavlje odbojakša Mladosti nakon pobjede u Slovačkoj

11/15/2009 12:16

Odbojkaši Mladosti nastavili su niz uspješnih rezultata. Na gostovanju u Slovačkoj, u utakmici 7. kola Interlige “akademičari” su u napetoj i neizvjesnoj utakmici pobijedili momčad Chemes Hummela sa 3:2 (22:25, 20:25, 25:17, 25:14, 17:15).

Sami početak utakmice nije ukazivao na happy – end. Slovaci su dobili prva dva seta, a “mladostaši” kao da nisu ni postojali na terenu. Preokret počinje u trećem setu, četvrti set “mladostaši” dobivaju s uvjerljivih 25:14. U ruletu petog, odlučujućeg seta, mladi igrači trenera Malevića imali su više živaca, te nakon dvije propuštene, uspijevaju iskoristiti treću meč-loptu.

Ovom pobjedom Mladost se dodatno učvrstila na trećem mjestu Interlige sa 12 bodova, i omjer pobjeda 5-2.