Cedevita u gostima svladala Škrljevo

U dresu Škrljeva Davor Konjević ubilježio je 20 poena i sedam skokova

košarka
Ilustracija

U 19. kolu HT Premijer lige Cedevita je u gostima pobijedila Škrljevo 88:72. Zagrepčani su prvo poluvrijeme završili s vodstvom 42:28, kasnije su bili i na preko 20 poena razlike i bez većih problema su zadržali vodstvo i upisali novu pobjedu.

košarka
Ilustracija

Trener Jure Zdovc na parket je danas poslao svih 12 igrača. Ivan Ramljak upisao je 14 poena i dva skoka (šut za tri 4/4, šut za dva 1/1), Darko Bajo za 11:16 min. ubilježio je 13 poena (šut za dva 4/5, sl. bacanja 5/5), Will Cherry završio je utakmicu s 11 poena, pet skokova i sedam asistencija, a Filip Krušlin s 11 poena i dvije asistencije. Cedevita je večeras za dva šutirala 20/34, a za tri 12/24.

“Zahvalan sam treneru što mi je dao minute. Potrudio sam pokazati se za tih par minuta najbolje što sam mogao i dati sve od sebe. Domaći dečki su dobro igrali. Držali su se prvo poluvrijeme, ali kasnije smo se odvojili i pobijedili utakmicu”, izjavio je poslije utakmice Bajo.

U dresu Škrljeva Davor Konjević ubilježio je 20 poena i sedam skokova.