Sokolovi nadigrali Vukove 76:70

Kokarkaši Cibone nisu uspijeli stići do nove pobjede. U 18. kolu regionalne ABA lige izgubili su u gostima od Karpoša 76:70 (15:17, 18:18, 21:17, 22:18).

Utakmica je započela izjednačeno, no Cibosi su držali vodstvo unatoč priključku domaće momčadi te su na poluvrijeme otišli s košem prednosti (33:35).

U drugom poluvremenu, domaća momčad se bolje postavila na terenu, preuzeli su šut i igrali odličnu obranu što ih dovodi do vodstva krajem treće četvrtine. U zadnjoj četvrtini dolazi do pada koncentracije u redovima Vukova što su Sokolovi iskoristili i povećali svoje vodstvo te došli do pobjede.

U redovima Cibone najbolji je bio Sulejmanović s 15 i Luka Žorić s 14 koševa, dok je kod gostiju Perry zabio 20.