Dinamu bod nakon golijade u Puli

Napeti dvoboj u Domu sportova Mate Parlov završio je rezultatom 5:5

Futsal Dinamo bio je blizu pobjede u Puli u zaostaloj utakmici 8. kola 1. HMNL. U Domu sportova Mate Parlov odigrana je  vrhunska utakmica puna preokreta i s deset pogodaka, ali nije bilo pobjednika u remiju 5:5 protiv Futsal Pule.

Dinamo je dobro ušao u utakmicu i imao u početnim minutama nekoliko  udaraca prema vratima domaćina, ali ipak su domaći prvi poveli. Dinamo je uzvratio u 13. minuti kada je za izjednačenje zabio Prgomet. No na poluvrijeme se ipak otišlo s rezultatom 2:1 nakon što je u posljednjim trenucima prvog dijela Futsal Pula je ipak vratila vodstvo pogotkom Moravca.

U nastavku utakmice Dinamo je dosta rano uveo golmana-igrača i na taj način došao do izjednačenja golom Mužara. No, Pula tada ponovno vraća prednost preko Moravca koji je loptu poslao u prazan gol Dinama. Plavi su odmah došli do poravnanja rezultata golom Grbeše, a potom i do vodstva kada je svoj prvijenac zabio Antonio Konsuo. Igrači Futsal Dinama tu nisu stali,  Kristijan Čekol zabio je za 5:3. Futsal Dinamo nije izdržao te je Futsal Pula je uspjela izjednačiti do kraja utakmice i osvojiti bod poslije golova Grbića i Moravca.

U posljednjem kolu jesenskog dijela prvenstva Futsal Dinamo u Domu sportova dočekuje Alumnus u ponedjeljak 6. prosinca na već tradicionalnoj humanitarnoj manifestaciji “Plavi sveti Nikola“.