Zagrebancija vas vodi na `Happy Friday` u Saloon

Autor: R.I. 10/24/2011 14:22

Popularni zagrebački pop-rock sastav Drugi Način održat će koncert u diskoteci Saloon u petak, 28. listopada, s početkom u 21 sat. Tijekom svojih 36 godina rada Drugi način stekao je kultni status i danas proživljavaju svoju drugu mladost u što će se moći uvjeriti i gosti Saloona.

Drugi način osnovan je 1974. godine pod nazivom Novi akordi, te je objavio dvije singl ploče, a u jesen 1974. godine glazbenu karijeru nastavili su pod imenom Drugi način (ime preuzimaju iz pjesme Federica García Lorce, ”Na drugi način”). Originalni logo (oko s dvije zjenice) i stilizirana slova umjetnički uobličuje strip-autor Igor Kordej.

-.-Press materijal-.-U lipnju 1975. godine, objavljuju svoj prvi studijski album Drugi način, kojim su odmah po izlasku osvojili veliki broj obožavatelja. Krajem 1980-ih kratkotrajno prestaju s radom, a 1992. godine Branko Požgajec ponovno okuplja sastav i objavljuje album sa svojim starim uspješnicama, koje je snimio tijekom sedamdesetih i osamdesetih godina.

Ulaznice se po cijeni od 30 kuna mogu kupiti na blagajni Saloona na dan koncerta.

Ako imate sreće, ulaznice nećete morati kupiti, jer portal Zagrebancija.com najsretnijim čitateljima poklanja 3×2 ulaznice za koncert. Sve što trebate napraviti jest poslati svoje podatke na e-mail adresu nagradna@zagrebancija.com, a troje najbržih obavijestit ćemo gdje mogu preuzeti osvojene ulaznice.

Dobro poznati pop-rock band ”Neki to vole vruće” održat će u petak, 4. studenog, u diskoteci Saloon promociju svog novog singla ”Prođi ispod mojih prozora”, a nakon toga i koncert za obožavatelje pod nazivom ”Povratak kući” s početkom u 23 sata. Vrsni muzičari i dobro poznati hitovi garancija su za dobru i rasplesanu zabavu za sve generacije.

-.-Press materijal-.-Uz Šomija i Đimija, na koncertu će nastupiti redom vrsni glazbenici i višestruko Porinom nagrađivani instrumentalisti Gojko Tomljanović, klavirist i stalni član benda Josipe Lisac; Goran Dorvak, nekadašnji Gibonnijev bubnjar; Damir Lipošek Keks, naš najpoznatiji gitarist i dugogodišnji član Prljavog kazališta, te Davor Ivelić, basist i stalni član benda Josipe Lisac.

Pjesme Kakva noć , Jeans generacija, California, Medu moj i šećeru, Teška vremena, Bojler, Zagrli me nježno … već spadaju u evergreene, a u izvedbi vrhunskih glazenika biti će to jako vrući tulum.

Ulaznice po cijeni od 30 kuna mogu se kupiti na blagajni Saloona na dan koncerta.

 

Prijašnji članakStranke se razlikuju samo po izgledu svojih vođa
Slijedeći članakBrinu me oni kojima je svejedno što ne igraju