Zagreb `razvalio` Cibonu u Draženovu domu

2/10/2011 10:51

Pobjedom protiv Cibone, koja je nastupila u punom sastavu, košarkaši Zagreb Croatia osiguranja izborili su svoje šesto uzastopno finale u Kupu Krešimira Ćosića. Na putu do obrane prošle sezone osvojenog naslova pobjednika i trećeg trofeja u ovom natjecanju, Mravima su ostali još samo Zadrani koji su senzacionalnim pogotkom Batura u zadnjoj sekundi utakmice protiv Cedevite, ispričali jednu veliku priču i neočekivano pobjedio favoriziranog suparnika.

Mravi su protiv Cibone odigrali maestralnih prvih dvadeset minuta, potpuno su deklasirali Cibonu, pa ipak, zbog opuštanja tijekom treće četvrtine, na kraju su morali spašavati već sigurnu pobjedu. No, kad je bilo potrebno, zagrebovi košarkaši ponovo zaigrali u najvišoj brzini i realtivno lako potvrdili svoj prolaz u finale.

Na kraju je rezultat glasio 93:86 u korist Zagreba, a mora se reći da je ta pobjeda biula sasvim zaslužena jer od prve do posljednje minute utakmice Zagreb je kontrolirao igru.