Zagreb neočekivano slavio protiv Makarske rivijere

Autor:: A.P. 10/10/2010 14:56

Ragbijaši Zagreba za vikend su gostovali u Makarskoj gdje ih je ugostila domaća momčad Makarske rivijere.

Naši ragbijaši nisu dobro krenuli u utakmicu i već u prvom napadu domaća momčad je došla do prednosti. Bilo je to prvo poluvrijeme kao iz najgore noćne more i Zagreb je na poluvremenu gubio 12:0.

Iako su na samom početku drugogo dijela gosti iz Zagreba došli do polaganja i smanjenja vodstva na 12:7, Makarska rivijera je s dva brza polaganja povećala prednost na 24:7. U tom trenutku se činilo da domaća momčad dolazi do lagane i vrijedne pobjede, ali tada se Zagreb budi iz sna.

Mladost teško poražena u Splitu

Sjajnom igrom i brzim protokom lopte gosti izneneađuju domaću momčad i u veoma kratkom peridou dolaze do neočekivanog preokreta rezultata i na kraju slavi s 32:24, što je gledatelje koji su došli podržati svoju momčad prilično šokiralo.

Druga naša momčad, Mladost, teško je nastradala u Splitu gdje su gostovali kod Nade. Naime, Mladost je izgubila 72:0 što je jedan od najtežih porza ove momčadi, ali Nada je ipak sasvim zaslužena slavila s ovom razlikom.