Sjajnom igrom Cedevite Dynamo zaleđen na -36

Tekst:: Ante Perković 9/30/2010 10:45

Cedevita je na svom parketu u Sutinskim vrelima odigrala sjajnu utakmicu i svladala Dynamo iz Moskve s čak 36 razlike. Bila je ovo povijesna utakmica za ovaj klub, a dečki su na terenu odigrali vrhunsku utakmicu i na kraju došli do više nego zaslužene pobjede.

Odmah na otvaranju utakmice vidjelo se da Cedevita više želi pobjedu od Rusa. Tako je odmah na početkunapravljena serija od 13:0.

Koliko je Cedevita dobro igrala obranu govori i podatak da je Dynamo svoj prvi koš zabio tek nakon šest minuta igre, a strijelac je bio Hvostov, njihov najbolji igrač.

U prvoj četvrtini šut za tri domaće momčadi bio je nevjerojatan. Čak pet ubačaja iz šest pokušaja, a od toga su dvije bile Roberta Trohe.

Kako je utakmica odmicala razlika se samo povećavala, Moskovljani nisu imali odgovor na sjajnu igru Cedevite i na kraju je semafor pokazivao sjajan rezultat za naše košarkaše, 97:61.

Sumnjamo da Cedevita može ovu prednost prosuti u Moskvi, ali smo isto tako sigurni da će Aleksandar Petrović pozvati na oprez.