Repeša o ostanku: Pričat ćemo o tome, ima vremena

Autor: Valentina Jarnjak Glavaš 5/16/2012 10:17

Savršeni niz Cibone nastavio se i u polufinalu prvenstva Hrvatske protiv Zadra. Nakon 14 pobjeda u regularnom dijelu polufinalni dvoboj ponudio nam je susret dva stara rivala u kojem momčad s Jadrana nije imala šanse.

Već od prve minute Cibona se postavila kao gazda na parketu i nakon prve četvrtine se vidjelo u kojem smjeru će ići utakmica što govori i krajnji rezultat od 86:57 u korist Vukova.

-.-Ronald Goršić / CROPIX -.-– Otpočetka je sve išlo kako treba. Defenzivno smo odigrali jako dobro i s puno energije. Ipak, dvije stvari moram naglasiti. Nedopustivo je da nakon prvog poluvremena primimo 17 koševa, a onda u drugom čak 40. To se ne smije događati. Druga stvar je da mlađi trebaju imati više konzistentnosti u toku utakmice jer im se događaju veliki padovi. Prvenstveno tu mislim na Zubčića, Kovačevića i Marčinkovića – kazao je Repeša nakon utakmice.

Mnogo se ovih dana pričalo o odlasku Repeše na kraju sezone stoga je publika u par navrata skandirala ‘Repeša ostani”, a to je bilo neizbježno pitanje na konferenciji nakon utakmice.

– Hvala im na tome. U svakom slučaju hvala publici koja cijelu sezonu dolazi na utakmice i vidi se da Cibona ima publiku, a što se tiče skandiranja, o tom po tom, idemo korak po korak, ima vremena za sve – ističe Repeša.

Trener gostiju bio je razočaran igrom svoje momčadi, ali isto tako svjestan je snage Cibone.

– Zaslužena pobjeda Cibone, bili su bolji u svim elementima košarke. Mi smo loše krenuli, loše nastavili, a loše i završili – kazao je Pipan.