FOTO/VIDEO: Medvjedi poraženi od Vienne u Areni

Autor: Valentina Jarnjak Glavaš 1/23/2011 21:15

Hokejaši Meveščaka doživjeli su drugi uzastopni poraz u Areni Zagreb, tako su nakon KAC-a od Medvjeda bili bolji i hokejaši iz glavnog grada Austrije, Vienna Capitalsi.

Ponovno je Arena Zagreb bila ispunjena do posljednjeg mjesta, ponovno je ispred dvorane bila ogromna gužva, a isto je bilo i u samoj dvorani.

-.-Zvonimira Ivanišević/ Zagrebancija-.-Capitalsi su kako znamo ‘crna mačka’ Medveščaka, pogotovo ovako oslabljenog bez Powersa i Kinasewicha.

Sektor B nadglasao gostujuće navijače

Dekor u dvorani bio je fenomenalan, čak su navijači bili glasniji nego prije dva dana u utakmici protiv KAC-a, a bilo je i gostiju iz Beča, koji su bodrili svoju momčad.

Prva trećina nije krenula najbolje za naše dečke i već u četvrtoj minuti Martin Ulmer pogađa za vodstvo gostiju. Tako su odmah na početku gosti utišali prepunu Arenu Zagreb.

Očekivali smo da će se Capitalsi prestrašiti sjajne atmosfere, ali gosti su suvereno vladali terenom, a naši su dečki bili u grču, valjda zbog odgovornosti prema gledateljima.

>>>FOTOGALERIJU PORAZA MEDVEŠČAKA MOŽETE POGLEDATI OVDJE<<<

Igrala se 15. minuta susreta kad je Dan Bjornlie pogodio za 2:0 vodstvo gostiju te je atmosfera u dvorani potpuno splasnula.

Nakon prve trećine Medveščak je imao dva pogotka zaostatka, a tome se nitko nije nadao.

-.-Zvonimira Ivanišević/ Zagrebancija-.-Prošetali smo hodnicima dvorane nakon prve trećine i nismo vidjeli sretna lica, nažalost, po prvi put čuli smo i pokoju ružnu riječ upućenu našim hokejašima, a oni kao da su to čuli i u drufu trećinu ušli su puno bolje i kvalitetnije.

Dvorana se počela prazniti prije kraja utakmice

To je rezultiralo s dva pogotka u samo šest minuta i izjednačenja na 2:2, ali ipak se gosti ne daju i pogađaju s igračem više za vodstvo od 3:2 uoči posljednje dionice igre.

Ljudi na tribinama osjetili su da su se Medvjedi probudili iz zimskog sna i pjesma u hodnicima dvorane i pokoje Pan pivo vratilo je raspoloženje uoči treće trećine.

Nažalost, potpuni raspad igre u zadnjoj dionici susreta rastužio je 15.200 gledatelja koji su se natiskali u Areni.

Nakon što su gosti pogodili za 4:2 ljudi su već počeli napuštati dvoranu, a konačni udarac zadao im je Francois Fortier koji je pogodio za 5:2. Tad se skoro cijela dvorana ustala i krenula prema vratima na kojima piše ‘Exit’.

Nažalost, Medveščak ni drugu utakmicu u Areni nije završio rezultatski pozitivno, ali se nadamo da će ptoiv Olimpije u utorak sve biti bolje, uz čašicu Pana i Medvjede drugačije ne bi ni smjelo biti.