Chuck Norris došao, vidio i po treći put pobijedio

Autor:: Tin Jandrašek 7/12/2010 15:43

Nekoliko sati prije nego što je svijet dobio svog novog prvaka u nogometu, Zagreb je već slavio svog prvaka u vaterpolu, točnije u Divljoj ligi koja se od 2. do 11. srpnja održavala na Jarunu.

-.-Divlja liga-.-Ekipa Chuck Norris - pobjednici ZDL-aChuck Norris rasturio po treći put

Branitelji naslova i apsolutni favoriti ovogodišnjeg turnira, vaterpolisti Chuck Norrisa, uspješno su ‘potopili’ svu konkurenciju u zagrebačkom moru, te zasluženo po treći put zaredom podigli pehar najbolje momčadi Divlje lige.

Drugo mjesto osvojili su Zagrebački mališani, treće Južnjačka utjeha, dok su Pocket Rockets zauzeli najnepopularnije, četvrto mjesto. Trofej za fair-play dobili su vaterpolisti Nedjeljom u 9.

U utakmici za treće mjesto Pocket Rocketsi izgubili su od Južnjačke utjehe rezultatom 6 – 9, dok su u finalu Zagrebački mališani izgubili od Chuck Norrisa 4 – 7.

-.-Zvonimira Ivanišević/ Zagrebancija-.-Nedjeljom u 9 - OsijekNakon diskvalifikacije ekipe Enver Idrizi, predsjednik zagrebačke Divlje lige Tomislav Gradski rekao je kako je tako Chuck Norris ostao jedini favorit za osvajanje prvog mjesta, što se na kraju i dogodilo.

– Ovim putem zahvaljujem Gradu i Holdingu bez kojih ovo natjecanje ne bi bilo moguće – rekao je Gradski.

Najbolji strijelac ovogodišnje zagrebačke Divlje lige bio je Goran Blažević, najbolji golman Željko Janković, dok je najboljim igračem proglašen Robert Campi Sappe.