Dinamo pobijedio svoju filijalu na Maksimiru

Autor:: Ante Perković 9/27/2010 10:00

Odgođena utakmica koja se trebala igrati u subotu na Maksimiru između Lokomotive i Dinama, a ipak se iograla u nedjelju na tribine je privukla jedva 100 gledatelja.

Dinamo je zaigrao protiv svoje filijale na svom stadionu i sve osim slavlja, u ovom slučaju gostiju bilo bi veliko iznenađenje.

Iako je teren bio natopljen vodom, a kiša i dalje padala ipak je utakmica bila dosta zanimljiva. Kao što se i očekivalo Dinamo je bio taj koji je napadao, ali nije ni Lokomotiva bila bez šansi.

Tako je bilo sve do 21. minute utakmice kad Matthias Chago zabija za vodstvo Dinama od 1:0. Na taj način je probijena mreža filijale Dinama.

Tonelov prvijenac

Pokušavali su dečki iz Lokomotive doći do izjednačenja, ali Ivan Kelava je sjajno branio i nije dopustio donedavno svojoj momčadi da zabije pogodak.

Tek u 71. minuti utakmice Dinamo je preko Tonela došao do povećanja vodstva, naime, stoper Dinama zabio je za 2:0.

Tim rezultatom je završila utakmica i mora se reći da je s obzirom na uvjete na terenu utakmica bila i više nego dobra.