Zagreb izgubio utakmicu u posljednjoj četvrtini

Autor: Boris Matijašević 11/25/2009 12:40

Zagreb CO sa gostovanja u Ukrajini vraća se poražen. Bolji od košarkaša iz Trnskog bili su igrači Kijeva koji su u prvoj utakmici H skupine EuroChallenge kupa slavili sa 83:70. Iako je Zagreb je u Kijevu nastupio oslabljen, bez Prkačina, Barača, te Mulaomerovića, kojeg je trener Bajramović ostavio u Zagrebu kako bi se odmorio, treba priznati da su Ukrajinci više željeli pobjedu i zasluženo slavili.

Zagreb je bio u igri sve do sredine treće četvrtine, još u 23. minuti imali su +2 (47:45), ali je nakon toga sve otišlo na sranu domaćih. Do kraja teće dionice napravili su desetak koševa razlike što su uspjeli zadržati do kraja.

U redovima ‘mrava’ najraspoloženiji su bili Kruno Simon sa 19, te Ante Tomić sa 17 koševa.

Priliku za popravak slabog dojma s ove utakmice, košarkaši Zagreba imat će već u subotu. U 10. kolu NLB lige u Dvorani Dražena Petrovića igra se zagrebački derbi između Cibone i Zagreba