Unatoč dobroj igri Lučko ubilježio poraz od Rijeke

Autor: Valentina Jarnjak Glavaš 7/31/2011 11:59

Nakon prvog boda kojeg su nogometaši Lučkog osvojili protiv Zadra, u Rijeci su ipak ostali bez bodova. Momčad s Kantride bila je bolja rezultatom 1:0.

Na stadionu ispod stijena okupilo se oko tri tisuće gledatelja koji su željeli vidjeti svoju momčad na otvaranju 1. HNL na svom stadionu.

I već u 9. minuti utakmice gosti su morali vaditi loptu iz mreže. Nakon ubačaja iz kuta najspretniji u kaznenom prostoru gostiju bio je Damir Kreilach koji glavom loptu posprema u mrežu.

Ipak, sedam minuta poslije Lučko dolazi do prve prigode, ali pogotka nije bilo. Kako je prvo poluvrijeme odmicalo tako su gosti preuzimali kontrolu igre i imali nekoliko prigoda za izjednačenje, ali vratar Lisjak bio je na visini zadatka i na poluvrijeme se otišlo s prednošću Rijeke od 1:0.

Lučko je bolje otvorilo drugi dio utakmice, a najbolju šansu imao je Nikola Rak čiji je udarac završio pored vratiju Lisjaka.

Imala je i Rijeka svojih prigoda, ali rezultat se do kraja nije mjenjao i momčad s Kantride došla je do vrijedna tri boda.