Dinamo remijem s AIK-om potvrdio prolazak u finale

Autor: Valentina Jarnjak Glavaš 6/4/2011 20:54

Mladi nogometaši Dinama su današnjim remijem protiv AIK-a došli do novog boda te su na taj način završili prvi na ljestvici i sutra u 11.00 sati igraju, protiv imenjaka iz Kijeva, finale Mladena Ramljak

Modri danas nisu pokazali pretjeranu agilnost na terenu, ali i sa pola snage AIK nije imao šanse da dođe do pobjede.

Od prve minute se vidjelo da je naša momčad gazda na terenu, ali do kapitalizacije terenske nadomoći jednostavno nisu mogli.

– Nismo se htjeli previše trošiti za finale. Nakon remija Rapida i Villareala i teoretski smo ušli u finale pa nismo htjeli da dođe do zamora materijala – kazao nam je trener Dinko Jeličić.

Sutra protiv Dynama iz Kijeva neće biti lako jer su se Ukrajinci jako dobro prezentirali na turniru, osim početnog remija protiv selekcije SAD-a.

– Dobra su momčad, ali vjerujem da smo mi bolji. Ukoliko budemo igrali kao protiv Rapida drugo poluvrijeme i kao protiv Villareala onda ne bi trebalo biti problema – zaključio je Jeličić.

Drugu utakmicu odigrali su momčadi Espanyola i selekcije SAD-a, a zasluženo je slavila španjolska momčad s rezultatom 1:0.

Finale je na rasporedu u 11 sati i igra se na Hitrec – Kacijanu. Za treće mjesto će igrati Rapid i Espanyol, a ta utakmica na rasporedu je u 9.30 sati, također na Hitrec – Kacijanu.

Sutra se igraju još dvije utakmice na juniorskim terenima. Prvo će u 8.30 sati Al Nasr i AIK odlučiti tko je sedma momčad turnira, a za peto mjesto, u 9.45 sati, sastat će se selekcija SAD-a i Villareala.