Offside: Sesvećani prodali šest utakmica

Lokomotiva i Croatia Sesvete

Autor:: Tin Jandrašek 6/9/2010 15:42

Nakon što su shvatili da će ispasti iz Prve HNL, nogometaši Croatije iz Sesveta okrenuli su se mutnim poslovima, ne bi li izvukli neke koristi iz igranja u elitnom rangu, javlja Jutarnji list.

Ivan Goldin-.--.-Krunoslav Borovec najavio daljnje akcije Croatia Sesvete – Zadar 1:2, (igrači Sesveta dobili 22 tisuće eura da puste utakmicu).

Slaven Belupo – Croatia Sesvete 4:0, (osumnjičeni igrači Sesveta primili oko 20 tisuća eura da izgube s više od dva razlike).

Rijeka – Croatia Sesvete 4:2, poluvrijeme 2:1 (igrači Sesveta dobili 40 tisuća eura da Rijeka vodi na poluvremenu i pobijedi na kraju).

Varteks – Croatia Sesvete 4:1, (igrači Sesveta i Varteksa dobili 26 tisuća eura da domaći pobijede s najmanje dva razlike, obje ekipe zabiju gol, a moralo je pasti više od četiri pogotka).

Sesvete – Zagreb 1:4, (Sesvećani se masovno kladili na pobjedu Zagreba s dva ili više razlike uz barem četiri postignuta gola s tim da su obje momčadi morale zabiti).

-.-Antonio Bronic/ PIXSELL-.-Croatia Sesvete Cibalia – Sesvete 5:0 (igračima, treneru i sportskom direktoru Sesveta 40 tisuća eura za pobjedu Cibalije s dva i više razlike uz barem četiri postignuta gola, a usput su gosti morali skriviti penal i primiti gol u ranoj fazi utakmice).