Mladost pobjedom zasjela na drugo mjesto

Autor: Boris Matijašević 11/22/2009 13:30

Odbojkaši Mladosti nastavljaju s pobjedama. U odbojkaškom domu Bojan Stranić jučer je sa 3:2 pobijeđen slovenski Salonit iz Anhova. U utakmici punoj nervoze, žutih kartona i obrata, odluka je pala u posljednjem setu. Mladostaši su odlično otvorili utakmicu te prva dva seta dobili sa 25:18 i 25:20. Tada je došlo do pada koncentracije što Slovenci koriste i sljedeća dva seta dobivaju s identičnih 25:20.

U petom, odlučujućem setu ‘akademičari’ su se ipak skoncentrirali i posao uspješno priveli kraju.

Mladotašima je ovo peta uzastopna pobjeda u samo 14 dana. Iako uvjerljivo najmlađa momčad natjecanja, Mladost nakon osam odigranih kola Interlige drži odlično drugo mjesto s omjerom pobjeda i poraza 6-2.