Medvjedi utonuli u zimski san u Mađarskoj

Odlučan da pobjedi u žestokoj borbi

Tekst:: Ante Perković 9/20/2010 10:12

Medveščak je na gostovanju u Szekesfehervar poražen od domaće Albe Volan s 5:2 u utakmici u kojoj su naši hokejaši bili bez šansi jer već na samom početku utakmice, u 4. minuti, Alba je došla do prednosti od 1:0, a strijelac je bio Istvan Sofron, a isti igrač povećao je vodstvo na 2:0 u 16. minuti utakmice.

Prva trećina bila je u znaku Albe koja je zasluženo došla do prednosti, ali u drugom poluvremenu kreće buđenje Medvjeda i izjednačenje rezultata na 2:2 preko Andya Serticha i Johna Hecimovica.

No, to je bilo to od Medveščaka, do kraja utakmice na ledu je postojala samo jedna momčad, a to je bila Albakoja je zabila tri pogotka i potpuno uništila nade našim hokejašima da mogu doći do bodova u Mađarskoj.

Iako je poražen, Medveščak je zadržao sedmo mjesto prvenstvene ljestvice, a sljedeću utakmicu igraju u petak u Ledenoj dvorani Doma sportova protiv Villacha.