Medveščak u Salzburgu pao nakon produžetka

Sudac je morao sprječavati sukobe između igrača

Autor: Valentina Jarnjak Glavaš 11/6/2010 10:41

Na gostovanju u Salzburgu Medveščak je doživio svoj drugi uzastopni poraz. Nakon što su na svom ledu poraženi od Olimpije nakon kaznenih udaraca, ovaj put su u Salzburgu poraženi od Red Bulla nakon produžetaka.

Medveščak je sjajno otvorio susret i već nakon privh osam minuta imali su prednost od 2:0. Za 1:0 u trećoj minuti pogodio je Ryan Kinasewich, a u osmoj minuti na 2:0 prednost je povećao Robby Sandrock.

Ipak, Brent Aubin zabija za Red Bull i smanjuje prednost na 2:1 u 13. minuti utakmice. No, Medveščak preko Jonathana Filewicha ponovno dolazi do dva pogotka prednosti i rezultat nakon prve trećine glasi 3:1 u korist Medvjeda.

Pad u drugom dijelu utakmice

S dva brzopotezna pogotka u drugoj trećini Red Bull izjednačuje rezultat, a strijelci su bili Michael Tretting i Thomas Koch.

U posljednjoj dionici domaća momčad dolazi do prednosti od 4:3, a pogodak je zabio Tratting, ali samo dvije minute prije kraja utakmice Sandrock zabija za 4:4 te Medvjedima osigurava produžetak i jedan bod.

Naželost, više od toga Medveščak nije mogao i u produžetku Danijel Boris zabija za konačnih 5:4 i poraz Medveščaka.

Sljedeću utakmicu naši hokejaši igraju u nedjelju, a protivnik je ponovno Red Bull.