Ledena dvorana postala neosvojiva tvrđava

Ledena dvorana ponovno je bila ispunjena do posljednjeg mjesta

Autor: Valentina Jarnjak Glavaš 10/25/2010 9:48

Medveščak je nastavio sjajan niz pobjeda u svojoj dvorani, tako je nakon Albe koja je u četvrtak poražena 6:0 poražen i slovenski predstavnik Jesenice. Medveščak je u prepunoj dvorani Doma sportova ponudio odličnu partiju za prisutne gledatelje i s 3:0 svladao Jesenice.

Četvrti put u sezoni Medveščak nije primio niti jedan pogodak, a Robert Kristan je briljirao na vratima i imao je čak 46 obrana.

Medvjedi su sjajno krenuli u utakmicu i već u prvoj minuti su zabili za vodstvo, a strijelac je bio MacLean, a samo šest minuta poslije prednost je na 2:0 povećao Prpich.

Taj rezultat stajao je sve do 41. minute kad je za konačnih 3:0 zabio Filewich.Medveščak je trenutno peti na ljestvici EBEL lige, a sljedeću utakmicu igraju već u utorak na gostovanju protiv Linza.