Trenutna pozicija: Naslovnica>Sport>Ostali sportovi
37
Ukupno 886 članaka na 74 stranica
Ostali sportovi
Bronca za hrvatskog paraolimpijca Bez iskustva u natjecanjima i sa zdravstvenim problemima, strijelac Ivica Bratanović je osvojio treće mjesto na Svjetskom prvenstvu u Suhlu
Najbolji igrači šaha dolaze u Hrvatsku Najbolji šahisti početkom studenog dolaze u Bol na Braću, a gradonačelnik Bandić financijski će pomoći u organizaciji najvećeg turnira
Hrvati i Slovenci s biciklima sve do Ljubljane Hrvati i Slovenci zajedno su na biciklima prošli put dug 500 kilometara, a u Zagrebu ih je dočekao gradonačelnik Milan Bandić
Vaterpolo reprezentacija igrat će bez Obradovića Hrvatska vaterpolo reprezentacija ovoga vikenda u Zagrebu ima pripremni turnir prije Europskog prvenstva u Budimpešti
Skoro 23 minute Goran Čolak bit će bez zraka Europski i svjetski rekorder u ronjenju na dah pokušat će oboriti rekord i ući u Guinnessovu knjigu rekorda 20. lipnja na otoku Viru
Čak 300 plivača iz 35 klubova na Zlatnom medvjedu Miting je trajao dva dana, prijepodne su se održavale kvalifikacijske utrke, dok popodne su bila finala
Zagrebački karataši osvojili zlato u Izmiru Karataši od grada ne traže više novca za ovaj sport, no ne bi se bunili kad bi uvjeti za treniranje bili nešto bolji
Pravi baseball stadion će biti u Zagrebu Nakon što je u Zagrebu otvoren Ured tajnika Europske baseball federacije, zagrepčani bi mogli dobiti pravi baseball stadion s reflektorima
Obje seniorske reprezentacije osvojile medalje Muška seniorska karate reprezentacija osvojila je zlato, a ženska srebro na Europskom prvenstvu u Turskoj
Otvoreno prvenstvo Hrvatske u boćanju Ove godine povećao se igrački kadar pa se u Savezu nadaju da će uskoro na međunarodnim turnirima ostvariti poneki značajniji rezultat
Pred hrvatskim boksom sjajna je budućnost Luka Prtenjača i Luka Plantić osvojili su srebrna odličja na juniorskom prvenstvu Svijeta koje se od 10. do 25. travnja održalo u Sofiji
Dolaze mladi naraštaji odličnih odbojkašica Prvenstvo Hrvatske u mini-odbojci za najmlađe kadetkinje osvojile su odbojkašice zagrebačkog kluba Olimpik koji broji oko dvjesto članova
Imate zanimljivu priču, fotografiju, video? Tišti Vas neki problem ili mislite da bi bilo nešto zanimljivo za objaviti? Ispunite formular za kontakt, ostavite podatke i naši novinari kontaktirat će Vas u najbržem roku...