Trenutna pozicija: Naslovnica>Sport>Ostali sportovi
37
Ukupno 931 članaka na 78 stranica
Ostali sportovi
Žabci su svladani na korak do prvog naslova Primorje je ponovno osvojilo kup Hrvatske, u finalu su na Mladosti svladali domaćine, zagrebačku Mladost, rezultatom 12-7
Mladi Zagrepčanin odličan u veleslalomu Nakon Ivice, Zagreb bi ponovno mogao dobiti svog "snježnog kralja", obzirom da svi pričaju o nastupu Filipa Zubčića(21) u veleslalomu
Kup Hrvatske ponovno na bazenima Mladosti Pred nama je pravi vatrpolo vikend koji donosi borbe i muških i ženskih vaterpolista za prvi trofej u sezoni 2014./2015.
Mladost i dalje u samom vrhu Regionalne lige Mladost je slavila novu pobjedu u Regionalnoj ligi, nakon što je savladala Jadran Split na domaćem terenu
Hendipingaši iz cijele Europe došli u Zagreb U ovom natjecanju koje se održava u metropoli, a ima međunarodni karakter sudjeluje i 15-ak korisnika Centra za rehabilitaciju Zagreb
Primorje za početak vikenda dolazi na Mladost Pred nama je zanimljiv vaterpolo vikend koji će započeti utakmicom Mladosti i Primorja, gdje će Žapci biti na domaćem terenu
Zagreb domaćin velikog hendi ping natjecanja U Zagrebu se održava 4.državno i međunarodno stolnotenisko natjecanje djece i mladih s intelektualnim teškoćama u Hendi pingu
Mladi šahisti odmjerit će snage 28. i 29. studenog Najviše šahista dolazi iz Zagreba i okolice, igra se po švicarskom sustavu natjecanja, a sparivanje će se vršiti po FIDE varijanti
Gimnastičari su bez adekvatne dvorane u Zagrebu Na Svjetskom gimnastičkom prvenstvu u Kini Marijo je osvojio broncu što je jedan od najvećih uspjeha s obzirom na uvjete u kojima trenira
Mladostaši nadigrali Branik iz Maribora Zagrebački Žapci zabilježili su još jednu pobjedu u nizu i s visokih 25:6 svladali slovenski Branik
Stipančićev turnir okupio 500-injak stolnotenisača U deset disciplina memorijalnog turnira koji nosi ime Antuna Tove Stipančića natjecalo se oko 500 stolnotenisača iz Hrvatske i svijeta
Maršić izborila četvrtfinale Naša najbolja boksačica, Ana Marija Maršić izborila je četvrtfinale na natjecanju u Južnoj Koreji
Imate zanimljivu priču, fotografiju, video? Tišti Vas neki problem ili mislite da bi bilo nešto zanimljivo za objaviti? Ispunite formular za kontakt, ostavite podatke i naši novinari kontaktirat će Vas u najbržem roku...