Trenutna pozicija: Naslovnica>Sport>Košarka
37
Ukupno 794 članaka na 67 stranica
Košarka
Cibona i Zadar doigravanjima do naslova prvaka Cibona poziva navijače na nedjeljnu utakmicu na kojoj će ujedno moći pozdraviti juniore Cibone, osvajače prvenstva Hrvatske za 2014./2015.
Cedevita izborila majstoricu protiv Budućnosti Iako su na 8:10 minuta do završetka vodili s 15 razlike, Zagrepčani su dozvolili da gosti utakmicu uvedu u nervoznu završnicu
Cedevita u derbiju u dočekuje Budućnost VOLI Na samo dvije utakmice do završetka regularne sezone Zagrepčani su četvrti sa 16 pobjeda, a Budućnost je druga s dvije pobjede više
Cedevita poražena od Crvene zvezde 78:63 Momčad Jasmina Repeše prošla je kroz više uspona i padova. Poveli su gosti sa 16:4 i nakon prve četvrtine imali prednost 22:16
Cibonu čeka težak okršaj protiv Partizana Cibonu, 14. veljače u 17 sati u Košarkaškom centru Dražen Petrović, čeka teška utakmica protiv Partizana koji niže pobjede
Cibona ide u Dom sportova protiv Cedevite Ciboni neće biti lako jer Cedevita niže pobjede i u ABA Ligi i u Eurokupu gdje je osigurala prolaz u osminu finala
Dobra obrana i kontranapadi Rimčev su plan za Krku Krka je iskusna momčad, pokrivena na svim pozicijama. Dolazi da nas pobijedi s obzirom na naše odlaske i cijelu situaciju, smatra Siriščević
Cedevita nadigrala MZT u Domu sportova Zagrepčani su bili bez bolesnog trenera Repeše, bolesnog Delaša i ozlijeđenog Ramljaka, a vodstvo su preuzeli serijom 14:0
Odmjeravanje snaga starih rivala Cibone i Zadra Zadar je dobra ekipa koja u zadnje vrijeme odlično igra. Sigurno će biti i puno ljudi koji će im dati podršku, ističe Cibos Dominik Mavra
Cedevita poražena kod Partizana 76:64 Cedevita je od početka imala velikih problema u napadu. Zagrepčani su devet minuta čekali na prvi koš iz igre
Cedevita izborila Final Four Kupa K. Ćosića U četvrtfinalu Kupa Krešimira Ćosića Cedevita je uvjerljivo svladala Zabok s 45 poena razlike, a odličan Marko Arapović zabio je 14 poena
Cedevita svladala Union Olimpiju Cedevita je u Košarkaškom centru Dražen Petrović svladala Union Olimpiju rezultatom 66:60, a najuspješniji igrač Cedevite bio je Miro Bilan
Imate zanimljivu priču, fotografiju, video? Tišti Vas neki problem ili mislite da bi bilo nešto zanimljivo za objaviti? Ispunite formular za kontakt, ostavite podatke i naši novinari kontaktirat će Vas u najbržem roku...