Trenutna pozicija: Naslovnica>Sport>Nogomet
PODJELA BODOVA
Rudeš u zadnjoj minuti do remija protiv Dugopolja
Dugopolje je povelo 0:1 i taj rezultat je stajao sve do posljednje minute kad autogolom Čerina Rudeš izjednačuje na 1:1
slika vijesti

Photo Drago Sopta / CROPIX
Članak

Autor: Valentina Jarnjak Glavaš
Objavljeno: 23.04.2012. 10:39h

Nogometaši Rudeša na svom su terenu u derbiju 25. kola ugostili drugoplasiranu momčad 1. HNL Dugopolje. Iako su gosti bili favoriti u ovom susretu, do tri boda nisu došli, iako su poveli.

Naime, u 78. minuti utakmice za 0:1 pogodio je Barač i činilo se da će gosti kući pjevajući, ali domaća momčad nije mislila tako nego su nakon primljenog pogotka krenuli s napadima.

To je donijelo ploda i to u posljednjoj minuti utakmice kad za 1:1 nesretno zabija igrač Dugopolja Čerin.

Podjelom bodova na kraju su bili zadovoljniji domaćini koji osmom mjestu prvenstvene ljestvice, dok je Dugopolje na drugom mjestu s tri boda zaostatka za vodećim Pomorcem.