---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------
EUROPSKI TJEDAN LEUKEMIJE
`Što sam ja, sjeckana jetrica` - film o leukemiji
Na predavanju će, uz prikazan film, biti riječi i o o liječenju akutnih leukemija i o zbrinjavanju djeteta s dijagnozom malignog tumora

Članak
Autor: T.M./KIC
Objavljeno: 25.06.2010.
16:52h
Hrvatska udruga leukemija i limfomi i "Krijesnice", udruga za pomoć djeci i obiteljima suočenim s malignim bolestima, organiziraju predavanje u povodu Europskog tjedna leukemije, limfoma i mijeloma u KIC-u 28. lipnja u 18 sati.
Predavanje o liječenju akutnih leukemija će održati Boris Labar, pročelnik Zavoda za hematologiju Klinike za unutarnje bolesti, KBC Zagreb. Jasminka Stepan, voditeljica Hematološko-onkološkog odjela Klinike za dječje bolesti u Klaićevoj, pričat će o zbrinjavanju djeteta s dijagnozom malignog tumora na hematološkom-onkološkom odjelu.
Uz predavanja će biti prikazan film "Što sam ja, sjeckana jetrica" o komunikaciji liječnika i bolesnika.
Vezani članci:
FACEBOOK KOMENTARI
Oglasi
najčitanije
Kvartovi
USKORO SANACIJA
Oprez, podigle se ploče na Autobusnom kolodvoru Pločnik uz Držićevu aveniju je u izrazito lošem stanju i pot...
PAHULJE NAD GRADOM
FOTO: Naš Zagreb zaogrnut snježnim pokrivačemŠetači u centru Zagreba uživali su u nezaboravnim prizorima ...
MILAN BANDIĆ KAO UČENIK:
Dobro sam pamtio, pisao zadaće i "bežao" u školuUčenicima OŠ Jelkovec Milan Bandić ispričao je kako nikad ni...
DOK KAJZERICA MOLI ZA VRTIĆ
Luksuzni dječji vrtić u Jelkovcu otvorio bazenPolaznici Dječjeg vrtića u Jelkovcu dočekali su otvorenje ba...
U NS DUBRAVI
Izradite svoju orginalnu masku za maškareRadionice će završiti izložbom nastalih radova, a polaznici ...












