---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------
AKCIJA O PRAVNOJ JEDNAKOSTI
Što radi čovjek na krevetu nasred Cvjetnog trga?
Mladi aktivisti Centra za mirovne studije će u sklopu akcije pokušati osvijestiti društvo o problemima kršenja ljudskih prava.

Članak
Tekst: B.A.
Objavljeno: 14.06.2010.
18:12h
![]() |
Photo Zvonimira Ivanišević/ Zagrebancija |
- Što radi čovjek u krevetu nasred Cvjetnog trga u srijedu popodne? Umoran je. Od čega je umoran? Od nepoštivanja i kršenja ljudskih prava. Neobična bolest danas hara našim svijetom, i kao kuga pustoši naše društvo. Diskriminacije, predrasude, fobije, rasizmi, nasilje samo su neki od oblika te, već sada, smrtonosne bolesti - poručuju iz Centra.
- Pozivamo svo zabrinuto pučanstvo da posjete našeg umornog na Cvjetnom trgu u Zagrebu i osobno posvjedoče sustavnu kršenju ljudskih prava u Hrvatskoj, ali i u svijetu. Posjetite našeg bolesnika, popričajte s njim, poželite mu brz oporavak i predložite terapiju za oporavak.
Vezani članci:
FACEBOOK KOMENTARI
Oglasi
najčitanije
Kvartovi
NESTABILAN TEREN NA ČRNOMERCU
Izgradnja vrtića odgođena jer su popucali temeljiČlanovi odbora za kontrolu zbog ovog su problema zatražili d...
POLICIJSKO IZVJEŠĆE
Trnje je najsigurnija zagrebačka gradska četvrtPrema izvješću o stanju sigurnosti stopa razrješenosti kazne...
DANI ZAGREBAČKIH JAGODA
Zagrepčani mogu kušati jagode na čak 79 štandovaFOTO: Prije deset godina mogli smo samo sanjati o ovome, a d...
ZBOG ASFALTIRANJA
Zatvaraju se Podsusedski trg i Aleja seljačke buneZbog radova autobusne linije 122 Črnomerec – Podsused i 123 ...
SEDAM DANA FESTIVALA
Zvijezde Cesta - Rambo Amadeus i plesači po fasadiDvije plesačice visit će pričvrščene užetom kroz prozore na ...













