
Autor: Stjepan Marković
Potpredsjednik Gradske skupštine Josip Kregar zatražio je jutros da Skupština raspravi o slučaju Varšavska i da donese zaključak koji osuđuje ponašanje policije.
- Naša je dužnost raspraviti o ovom slučaju. Tražim da se poništi odluka kojom se dopušta gradnja - Kazao je Kregar.
Jurica Meić iz SDP-a rekao je kao je oporba spremna podržati takav prijedlog.
- Oporbene stranke SDP, HSU i Nezavisna lista Tatjane Holjevac podržavaju prijedlog o donošenju zaključka - kazao je Meić.
- Skupština je pravo mjesto da se raspravi o problemima. Skupština je mjesto otkud su krenuli svi problemi. Tada je SDP s Milanom Bandićem na čelu dopustio gradnju i oni snose političku odgovornost za taj problem. Ako su SDP-ovci bili protiv toga prijedloga zašto su ga onda podržali i na prošlim izborima kandidirali Bandića za gradonačelnika - rekao je Jasen Mesić iz HDZ-a.
Boris Šprem, predsjednik Skupštine, podsjetio je HDZ-ovce da su i oni podržali sporni prijedlog te da postoje zapisi sa te sjednice iz koje se može vidjeti tko je sve digao ruku.
>>> O UHIĆENJIMA U VARŠAVSKOJ VIŠE PROČITAJTE OVDJE
Oglasi












