Cedevita nadigrala Hermes Analiticu 106:85

Cedevita je prvu četvrtinu završila s vodstvom 29:19, a na veliki odmor otišlo se sa 56:38 za domaćine. Gosti su priprijetili kad su drugo poluvrijeme otvorili sa 15:3

U 15. kolu A-1 lige Cedevita je u Domu sportova svladala Hermes Analiticu sa 106:85 i tako upisala 11. pobjedu u spomenutom natjecanju. Momčad domaćina vodio je trener Danijel Lutz, a sastavu koji se pod njim sprema za A-1 ligu od igrača koji igraju ABA ligu i Eurokup pomogli su Toni Katić, Džanan Musa i John Shurna (Marko Arapović i Filip Krušlin bili su u zapisniku, no nisu ulazili u igru).

Cedevita je prvu četvrtinu završila s vodstvom 29:19, a na veliki odmor otišlo se sa 56:38 za domaćine. Gosti su priprijetili kad su drugo poluvrijeme otvorili sa 15:3, no pobjeda domaćina nije bila ugrožena i Lutzova se momčad potom ponovno vratila na sigurnu prednost.

Cedevitu je do pobjede predvodio danas fantastični Roko Rogić, koji je upisao 31 poen (šut za dva 8/8, šut za tri 3/5, sl. bacanja 6/6), pet skokova i osam asistencija.

Filip Bundović ubilježio je 16 poena i četiri skoka, Marko Ramljak 13 poena, tri skoka i tri asistencije, Džanan Musa i Markus Lončar (4 skoka) zabili su po 12 poena, a John Shurna upisao je 11 poena.

Goste su predvodili Ivan Svoboda s 21 poenom, tri skoka i šest asistencija, Domagoj Samac s 19 poena, pet skokova i četiri asistencije te Julijan Rajić sa 18 poena, četiri skoka i tri asistencije.